poniedziałek, 24 stycznia 2011

Wymianka

Kilka dni temu umówiłyśmy się z Elżunią  na indywidualną wymiankę. Była ona efektem mojego komentarza pod wynikami candy organizowanymi przez Elżunię. Napisałam, że od dawna marzyłam o takim chusteczniku, a sama nie potrafię uszyć. Kilka godzin później odebrałam wiadomość od Elżuni z prośbą o adres - chciała mi taki chustecznik wysłać. Trudno mi opisać jak wielkie było moje zaskoczenie tą bezinteresowną propozycją Elżuni. Z wielką obawą zaproponowałam wymiankę, bo czy spodoba jej się coś z moich wytworków?
Na przesyłkę od Eluni czekałam do dziś (niestety poczta w mojej okolicy pracuje fatalnie. Kilka tygodni temu paczkę z włóczkami listonosz zostawił w bloku 12 numerów wcześniej).
Ale to co zobaczyłam po otworzeniu paczki sprawiło, że zaniemówiłam. Miałam poważny dylemat: zabrać się za przygotowanie obiadu czy łapać za aparat, robić zdjęcia i chwalić się na blogu :D Rozsądek zwyciężył. Ale zaraz po nastawieniu ziemniaków złapałam za aparat, aby Wam pokazać te cuda.

Chusteczniki są rewelacyjne, a jest ich aż TRZY! Czerwony był dla mnie niespodzianką, bo umawiałyśmy się na dwa, ale jakże trafioną! Materiały piękne, każdy inny i każdy równie wspaniały. Uszyte równiutko, dokładnie, z piękną podszewką. Jestem ZACHWYCONA.
Ogromnie się cieszę z prezentu od Ciebie Elżuniu! Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

A teraz zdjęcia moich skarbów:I każdy z osobna:Ten wypchany chusteczkami już wylądował w mojej torebce ;)

5 komentarzy:

 1. Świetne...ja to bym na pewno nie odmówiła tego w paski!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj
  Cieszę się,że w końcu dotarły,bo stresowałam się strasznie i tymże nie otrzymałaś przesyłki i tym jaka będzie Twoja reakcja,czy się spodobają w realu.NO i teraz mogę spać spokojnie.
  Ja kolczyki już z dumą obnosiłam w sobotę i w niedzielę-bo do pracy niestety nie mogę ;(
  Zakładką się cieszę codziennie wieczorem -spoczywa w książce na nocnym stoliku.
  Jeszcze raz gorąco dziękuję i serdecznie pozdrawiam Elżunia

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozazdrościć takiej wymianki! Pozdrawiam! Aga

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać,że koleżanka przyłożył się do tego zadania, są świetne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ponieważ bardzo podobają mi się Twoje prace, postanowiłam przyznać Ci wyróżnienie. Zapraszam do przeczytania informacji na moim blogu z biżuterią, pozdrawiam Magda

  OdpowiedzUsuń